Honor Magic 6 Porsche tasarımı göz kamaştırıyor

Honor, 18 Mart’ta Çin pazarına özel iki yeni telefon modeli tanıtacak: Magic 6 Ultimate ve Magic 6 RSR Porsche Tasarımı. Magic 6 RSR Porsche Tasarımının arkasındaki tasarımı gözler önüne seren bir görsel, sosyal medya platformu Weibo’da duyumcu bir hesap tarafından paylaşıldı. Görselde, üç kamera ve bir LED flaş içeren altıgen bir kamera modülü dikkat çekiyor. Modülün sağ kenarında, dijital zoom kapasitesini belirten “100X” ibaresi yer alıyor.

Magic 6 serisinin ince tasarımıyla dikkat çekerken, Magic 6 Pro modeli daha büyük 5600mAh bataryasını barındırabilmek için biraz daha kalın bir yapıya sahip. Sızıntılara göre Magic 6 RSR modeli görsellerde daha kalın görünüyor olsa da, kesin kalınlık hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Honor Magic 6 Porsche tasarımı göz kamaştırıyor

Cihazın ön yüz tasarımı hakkında henüz net bilgiler olmasa da, diğer Magic 6 modellerinde olduğu gibi dört tarafı kavisli bir OLED ekran ve hap şeklinde bir kamera kesikliği içereceği söyleniyor. Honor, Magic 6 serisiyle birlikte ekran ömründe %600’lük bir artış ve enerji verimliliğinde %40’lık bir iyileştirme vaat eden sektörün ilk çift katmanlı seri OLED mimarisini tanıtacağını duyurdu. Spekülasyonlar, 8T LTPO panelinin 5000 nitlik bir zirve parlaklığa ulaşabileceği ve 4320Hz PWM karartma desteğine sahip olacağı yönünde.

Magic 6 RSR‘nin detaylı özellikleri henüz açıklanmasa da, mevcut Magic 6 ve 6 Pro telefonları gibi Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x